Dbajmy o groby. Renowacja grobu lekarza weterynarii Zygmunta Kliszko-Zgierskiego

W następstwie informacji otrzymanej od emerytowanego pracownika ZHW w Koszalinie (za którą bardzo dziękujemy) Rada Zachodniopomorskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej w Szczecinie podjęła decyzję o sfinansowaniu naprawy/wymiany  połamanego krzyża na grobie Ś.P. Zygmunta Kliszko-Zgierskiego, nestora koszalińskiej weterynarii, którego książka “Szli dobrze czyniąc” (we współredakcji z dr Januszem Nykiem) została pośmiertnie, kilka lat temu wydana nakładem Zachodniopomorskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej.  Renowacja została zakończona w połowie października 2022. Prosimy Koleżanki/Kolegów Lekarzy Weterynarii o zgłaszanie informacji o zaniedbanych/zniszczonych grobach lekarzy weterynarii do Izby.

”"

Komentarze są wyłączone